خودروهای چینی میلیاردی شدند

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودروهای چینی حاکی از شدت گرفتن روند افزایشی قیمتی این خودروها از ابتدای فروردین ماه تاکنون است.

در بین خودروهای چینی موجود در بازار بررسی نوسانات قیمتی خودروهای برلیانس حاکی از آن است که قیمت برلیانس کراس ۱.۶۵ لیتر مدل ۱۳۹۹ از ۵۷۵ میلیون تومان در فروردین ۱۴۰۱ امروز به ۶۰۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ۳۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۵۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای ام‌وی‌ام نیز این جهش قیمت‌ها مشهود است به طوری که قیمت ام وی ام ۳۱۵هاچ بک پلاس مدل ۱۳۹۹ از ۴۳۰ میلیون تومان در فروردین ۱۴۰۱ امروز به ۴۶۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای جک نیز قیمت جک جی ۴ مدل ۱۴۰۰ از ۴۵۰ میلیون تومان در فروردین ۱۴۰۱ امروز به ۴۸۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۴۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودروهای چینی در جدول زیر آمده است:

خودروهای چینی میلیاردی شدند/ این خودرو چینی ۴۰ میلیون تومان گران شد

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • عشق منی رئیسی
  0

  کمه خیلی کمه باید بالای دو میلیارد برسه تا مالیات خوب دولت دریافت کند این قیمت ها هیچ نفعی و سودی برای دولت انقلابی جهادی مومن متعهد ایت الله العظمی دکتر سید ابراهیم رئیسی سید مرحومین نداره

 • سید حسن
  0

  مردم چین این آشغالهای خودشون را سوار نمیش در شهرهای بزرگ اکثرا تویوتا ،فولکس ، بی ام و، بنز سوار میشن حتی تاکسیهای خطی آنها پاسات و تویوتا هستن

 • ناشناس
  0

  کلاتون روزارین بالاتر

  نظرات شما -
  • هه
   0

   اینو هر روز میگید کلاهشون از پشت سرشون میوفته خوب هی

 • ناشناس
  1

  منتظر روزی باش که پراید بشه یک میلیارد!! و آن روز اصلا دیر نیست

 • ناشناس
  0

  قدرت اول منطقه در کنترل قیمت ها ناتوان ودرمانده