خودروهایی با قیمت‌های اعجاب آور/ ۱۰ میلیاردی‌های بازار را بشناسید

رصد بازار خودرو حاکی از آن است که اکثر خودروهای برندهای لکسوس، بنز و ب ام وی در بازه قیمتی ۵ تا ۱۰ میلیارد تومان قرار دارند.

در بین خودروهای موجود در بازار اکثر خودروهای برندهای بنز، ب ام و و لکسوس در بازه قیمتی ۵ تا ۱۰ میلیارد تومان خرید و فروش می شوند؛ در حال حاضر خودرو لکسوس RX‌، ۲۰۰ توربو FSPORT۲۰۱۸ دو کلید در بازار ۷ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودرو لکسوس RX‌، ۲۰۰ توربو FSPORT ۲۰۱۸ چهار کلید نیز در بازار ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است و در بین خودروهای بنز موجود در بازار نیز خودرو بنز کلاس E‌، E۲۵۰ ۲۰۱۶ در بازار ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودرو بنز کلاس E‌، E۲۰۰ ۲۰۱۷ بدون کلید نیز در بازار ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو های ۵ تا ۱۰ میلیاردی در جدول زیر آمده است:

خودروهایی با قیمت‌های اعجاب آور/ 10 میلیاردی‌های بازار را بشناسید

 

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • سخن
  0

  وقتی بیش از نیمی از مردم در زیر خط فقر زندگی میکنند،انانکه هنری جز بیسوادی ندارند،چگونه ره صدساله را در چندسال پیمودند و از پالان خر فروشی به فروش خودروهای خارجی چند میلیاردی رسیدند و ظواهر دنیوی را به هر قیمتی و بر هر ارزشی برتر دیدند و به اسم صادرات و واردات و ارز ژن های خوبی ،...پراید قاتل هم مرکبی دست نایافتنی و کمیاب گشته .فرارهای مالیاتی و پولشویی برخی را به این باور رسانده که نابغه اقتصادی هستند و در اب گل الود چه ماهی و..‌‌کهصید نمیکنند.

 • سامان بیگ
  0

  حالا اینا بنز و لکسوس هستن مشکلی نیست. میترسم از روزی که عمر این دولت تموم بشه و پراید و تیبا بشه ده ملیارد

 • hadad
  0

  جالب است دولت از یک سو دنبال تشکیل پرونده و اخذ مالیات از صاحبان این خودروها است و از طرفی سهمیه بنزین به انها می دهند.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   در عجب نباش ، 90 درصد مدیران دولتی آی کیو زیر 80 دارن ، عقلشون نیرسه . فقط پاچه خواریو داغ کردن پیشانی بلدن و البته شعــار