قیمت طلا، سکه و ارز ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

دلار باز هم رکورد شکست

روند قیمت ارز در بازار آزاد کماکان صعودی است به طوری است که هر دلار آمریکا از ۲۸ هزار و ۲۱۰ تومان در روز گذشته امروز به ۲۸ هزار ۵۴۸ تومان رسیده است.

هر دلار آمریکا در صرافی بانکی به قیمت ۲۶ هزار و ۷۹۵ تومان به فروش می رسد و به قیمت ۲۶ هزار و ۲۶۵ تومان از دست مردم خریداری می شود و هر یورو نیز در صرافی های بانکی به قیمت ۳۰ هزار و ۵۵۲ تومان به فروش می رسد و به قیمت ۲۹ هزار و ۹۴۷ تومان از دست مردم خریداری می شود.

در این بین نوسانات قیمت طلا و سکه در ۲۴ ساعت گذشته اندک بوده است و هر سکه امامی از ۲ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۱۲ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان رسیده است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار یک میلیون و ۲۴۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت خورده است و هر مثقال طلا به عنوان مبدا قیمت گذاری ۵ میلیون و ۳۸۳ هزار تومان قیمت خورده است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز هزار و ۸۰۷ دلار و ۶ سنت قیمت خورده است.

قیمت انواع ارز و سکه و طلا را در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه، روز سه شنبه، دوم آذر ماه مشاهده می‌کنید:

قیمت طلا، سکه و ارز ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ / دلار باز هم رکورد شکست

 

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • سامان بیگ
  1

  تو کشور ترکیه هم رکورد شکسته شده ده لیر = یک دلار

 • ناشناس
  0

  کمرهای ما ضعیفان در حال شکستن است ولی ..

 • اربابی
  3

  پس چه شد سید محرومین ؟ وقتی امدی دلار ۲۳ هزار تومان بود در کمتر از ۳ ماه شده ۳۰ هزار تومان !؟ تا چهار سال حضور حضرت مستطاب چقدر می شود ؟ با کلاس ششم حوزوی امدی اقتصاد ورشکسته این کشور را نجات دهی ؟ بی جهت نگفته اند که عدل یعنی هرچیز در جای خود وظلم یعنی هر چیز در ناموضعش !

 • ابابیل
  2

  بی خیال ، ما که رسوای جهانیم غم عالم کشک است . به جاش قالیباف وزاکانی یک پست به پست های دیگرشان اضافه شد انها عضو هیئت امنای دانشگاه تهران هم شدند علی برکت الله .

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   آقایان قالیباف و زاکانی، استاد هستن هآااااااا

 • ناشناس
  0

  تاثیرات پول حرام، همین رویگردانی از خدا و اخلاق است، فکر میکنند از خدا و اخلاق رویگردان شوند، آسانتر پولدار میشوند! نه فقط مشتی حمال شیاطین میشوند، موجب تسریع و تعجیل در عذاب الهی.
  دنیا و آخرتشان باختند. ببینید کشورشان به فلاکتی افتاده؛ زلزله و خسکسالی، فحشا، فساد اقتصادی(مافیاها، احتکار، گرانفروشی، تحریم داخلی وخارجی،...)، فروپاشی و خیانت خانوادگی، بی رفاقتی و تنهایی، گسترش بیماریهای روحی و جسمی، کشورشان شده به یکی از فقیرترین و فاسدترین کشورها شده، و بسیاری از مردم هنوز راه شیاطین میروند!
  دعا داریوش بزرگ امروز به تبدیل نفرین شده!:
  خشکسالی، دشمن، دروغ!
  این خلاصه وضع کشور شماست و مقصر اصلی خود مردم هستند.
  @baaz_aa