جایگاه صنعت نیشکر در کشور بی‌نظیر است/کارگران نقش مهمی در تحقق جهش تولید دارند

حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در مراسم تجلیل از منتخبین جامعه کارگری، فرصتی برای قدردانی از جامعه کار و تلاش استان خوزستان و همچنین تأکید بر همدلی و همت برای تحقّق شعار سال بود.

جایگاه صنعت نیشکر در کشور بی‌نظیر است/کارگران نقش مهمی در تحقق جهش تولید دارند

سردار حسن شاهوارپور در این مراسم که در سالن همایش‌های شرکت توسعه نیشکر برگزار شد، ضمن تبریک روز کارگر و فرارسیدن هفته بسیج کارگری، به تبیین نقش و جایگاه والای کارگران در توسعه کشور پرداخت.

وی همچنین به نقش شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در تولید کالای راهبُردی شکر اشاره کرد و این شرکت را از مراکز مهم تولیدی برشمرد که با واحدهای نیشکری متعدد و تولید شکر و سایر محصولات جانبی، جایگاهی بی‌نظیر در کشور دارد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان به شعار سال اشاره کرد و گفت: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری جهش تولید با مشارکت مردم است که لازم است برای تحقق این شعار در سال جاری برنامه‌ریزی شود.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه خوزستان از بُعد کارگری و از منظر تولید و توسعه از استان‌های پایه محسوب می‌شود، بیان کرد که مطمئناً جامعه کارگری با ایده‌ها و همتی که دارند می‌توانند در جهت تحقق شعار سال و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری گام‌های مهمی بردارند.

در پایان این مراسم که به مناسبت روز بسیج کارگری با حضور جمعی از مسئولین خوزستان و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ولیعصر (عج) برگزار شد، از منتخبین جامعه کارگری استان با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

DSC_9171

DSC_9154

DSC_9234

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها