بازدید مسئولان سازمان ملی استاندارد از شرکت خمیرمایه و الکل رازی

تعدادی از مقامات سازمان ملی استاندارد ایران به همراه مسئولان استانی این نهاد با هدف آشنایی با فرآیند تولید و پیگیری صدور مجوز حلال، روز پنجشنبه (۲۹ آبان) از شرکت خمیرمایه و الکل رازی بازدید کردند.

در این بازدید علیرضا خاکی فیروز رئیس مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، غلامرضا امینی مدیر کل نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران، زهره غنوی معاون دفتر نظارت در اجرای استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال و صمدی مسئول پیگیری امور حلال در سازمان ملی استاندارد ایران در جریان آخرین وضعیت شرکت خمیرمایه و الکل رازی قرار گرفتند.

رضا قیصی پور مدیرکل استاندارد خوزستان به همراه جمعی از معاونان و کارشناسان اداره کل استاندارد خوزستان نیز این هیئت را همراهی می‌کردند.

حاضرین از نزدیک با فرایند فرآوری و تولید محصولات الکل‌های طبی و صنعتی و خمیرمایه‌های خشک و تر آشنا شدند.

مهندس شهرام فرحمند مدیرعامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی نیز در این بازدید تأکید کرد: نگاه ملی شرکت خمیرمایه و الکل رازی موجب شده‌است تا این شرکت افزایش کیفیت را همواره سرلوحه امور خود قرار دهد.

این بازدید با هدف پیگیری صدور مجوز حلال برای شرکت خمیرمایه و الکل رازی صورت گرفت، این مجوز بعد از ارسال مستندات لازم به شرکت اعطا خواهد شد.

نشان حلال یک نوع نشان کیفیت است که کشورهای اسلامی سعی دارند نشان حلال را در همه کشورها بر اساس استاندارد جهانی مصوب در اکتبر ۲۰۱۰ در استانبول به یک نشان واحد تبدیل کنند.

در حال حاضر ۵۷ کشور اسلامی برند حلال را به محصولات خود پیوست کرده‌اند که ایران اسلامی یکی از این کشورها به حساب می‌آید.

 

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید