پیامک با نام «مهسا امینی» در همراه اول فیلتر است؟

مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم گفت که سانسور نام مهسا امینی در اپراتور همراه اول به دستور این نهاد، صورت نگرفته است.

اپراتور همراه اول در اقدامی نام مهسا امینی را فیلتر کرد. کاربران این اپراتور نمی‌توانند پیامکی که در آن نام مهسا امینی باشد را برای یکدیگر ارسال کنند.

خبرنگار ما برای پیگیری این موضوع ابتدا به سراغ روابط عمومی اپراتور همراه اول رفت اما کسی پاسخگو نبود. شماره تلفن‌های اعلام شده در پایگاه اطلاع رسانی این اپراتور نیز همکاری لازم را نکردند و پاسخی به سوال ما ندادند.

محمد احسان خرامید، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات نیز در ابتدای امر و در جریان  گفت‌وگوی خود با خبرنگار ما از موضوع ابراز بی اطلاعی کرد.

این مقام مسئول در وزارت ارتباطات اما چند دقیقه بعد، در تماس با ما اظهار کرد: «وزارت ارتباطات دستوری در این زمینه نداده است.»

 

او همچنین تاکید کرد: «وزارت ارتباطات همچنین دستوری برای فیلتر پیامک‌هایی که در آن نام مهسا امینی وجود دارد هم، دریافت نکرده است.»

منبع: شبکه شرق
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • رابی
  1

  حتما از طرف اسرائیل فیلتر شده.هواپیمای اوکراینی را با چند موشک می زنند کسی گردن نمی گرد‌د.جمجمه دختر مردم را له می کنند باز هم کسی گردن نمی گیرد.مملکت صاحب زمان است.

 • مسعود
  0

  در حال وهوای اربعین یاد پیام زیباوماندگاری از امام حسین افتادم ڪه گفت
  اگر دین هم ندارید ، آزادمرد باشید
  یادمان باشد درلشگریزید هم بسیاری تارک الصلاه نبودند ڪه هیچ باامام نسبت هم داشتند
  مثل همان شمر هم میگویند نمازصبحش قضا نشده بود !
  پس انتظار بی جایی نیست از مسئولان بخو اهیم
  سوای تسبیح و جناح وجای مهرتان درپیشانی
  حداقل آزادمرد باشید ، همین

 • ناشناس
  0

  حذف می کنند بعد هم اظهار بی اطلاعی می کنند ،،عجب اسلام انگلیسی است