ادامه رگبار باران و رعد و برق در برخی استان ها

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی استان‌ها طی روزهای آینده خبر داد.

ادامه رگبار باران و رعد و برق در برخی استان ها

صادق ضیاییان با اشاره به وضعیت جوی استان‌های مختلف کشور، افزود: پنجشنبه (۳۱ خردادماه) در برخی نقاط مازندران، خراسان شمالی، شمال استان‌های البرز و تهران، ارتفاعات استان‌های سمنان، گلستان، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات مرکزی زاگرس، جمعه (اول تیرماه) در برخی نقاط استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، قزوین، نیمه شمالی آذربایجان غربی، اردبیل، شمال استان‌های البرز و تهران، ارتفاعات زنجان، ارتفاعات مرکزی زاگرس و شنبه تا دوشنبه (۲ تا ۴ تیرماه) در برخی نقاط شمالی غرب، دامنه‌های شمالی و جنوبی، البرز مرکزی در ساعات بعد از ظهر و شب رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در دو روز آینده در نیمه شرقی کشور نواحی مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. همچنین روز پنجشنبه دریای خزر و در سه روز آینده شرق دریای عمان مواج هستند.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران فردا جمعه (۱ تیرماه) کمی ابری تا نیمه‌ابری از بعدازظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد و برای روز شنبه (۲ تیرماه) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه دمای ۱۰ و ۹ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و اهواز با بیشینه دمای ۵۰ درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان‌ پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    اخبار سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد