آغاز بارش شدید باران در خراسان رضوی/ احتمال سیلابی شدن مجدد مسیرها

رئیس پلیس راه خراسان رضوی از آغاز بارش‌های شدید باران در شرق و شمال استان خبر داد.

آغاز بارش شدید باران در خراسان رضوی/ احتمال سیلابی شدن مجدد مسیرها

سرهنگ حسین میش‌مست در خصوص وضعیت راه‌های خراسان رضوی گفت: بعدازظهر امروز بارش شدید باران در شرق خراسان رضوی آغاز شد و در مسیر فریمان، تربت‌جام، صالح‌آباد و سرخس بارش باران گزارش شده است. مشکل خاصی در این مسیر‌ها نداریم. آب و روان آب به وجود آمده که اکثر آنان در مسیر رودخانه‌ای به وجود آمده و مسیر مسدودی در شرق خراسان رضوی نداریم.

وی بیان کرد: در حال حاضر بارش باران به سمت شمال خراسان رضوی رفته و در مسیر کلات، درگز، قوچان، سرولایت و نیشابور بارش شدید باران گزارش شده است، البته تا این لحظه هنوز مشکل خاصی در تردد خودرو‌ها در مسیر‌های جاده‌ای به وجود نیامده و هنوز هیچ انسدادی در محور‌های استان نداریم.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی اظهار کرد: سایر مناطق استان ابری است و بارش باران قطع شده است. بارش‌ها از ساعت ۱۵ در شرق استان آغاز شده و از حوالی ساعت ۱۸ در شمال استان آغاز شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر بارش باران در مسیر قوچان بسیار شدید است، اما هنوز گزارشی مبنی بر ایجاد سیل داده نشده، اما با وجود چنین بارشی احتمالی سیلابی شدن مسیر‌ها وجود دارد.

وی در خصوص وضعیت شهرستان کلات افزود: اگر سیلابی به وجود آمده در مسیر رودخانه‌ها قرار دارد و در مسیر جاده‌ای مشکلی نداریم.

منبع: شهرآرانیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ناشناس
    0

    سالی که نکوست از بهارش پیداست....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها