دستگیری سارقان مسلح در مازندران/ ویدئو

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشته شدن یک نفر و بازداشت بقیه سارقان مسلح در عملیات پلیس در این استان خبر داد.

دستگیری سارقان مسلح در مازندران/ ویدئو

سردار حسن مفخمی شهرستانی امروز (۲۰ اردیبهشت ماه) بیان کرد: درپی کسب خبری مبنی بر حضور یک باند سارقان در حرکت در مازندران، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها قرار گرفت. ماموران انتظامی شهرستان نور متهمان را در یک خودروی سواری شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: متهمان با مشاهده ماموران به سمت شهرستان آمل متواری شدند که با هدایت‌های عملیاتی فرماندهان انتظامی شهرستان‌های نور و آمل در تور اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس در مسیر غرب به شرق استان قرار گرفتند.

او گفت: متهمان که در هنگام عملیات تعقیب و گریز به سمت خودروی پلیس تیراندازی می‌کردند، در محور ارتباطی بابل به قائم‌شهر قصد تغییر مسیر به سمت یکی از روستاهای حومه شهرستان قائمشهر را داشتند که در عملیاتی ضربتی زمین‌گیر شدند.

مفخمی از کشته شدن یک نفر در این عملیات خبر داد و بیان کرد: سایر متهمان این پرونده که تحت تعقیب استان‌های همجوار نیز قرار داشته‌اند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف یک قبضه سلاح کمری، تعدادی پلاک جعلی و سرقتی، چند دستگاه گوشی تلفن همراه و ابزارآلات سرقت از خودروی متهمان خبر داد و افزود: این افراد ضمن اعتراف به  سرقت در شهرستان بابل و سایر استان‌ها، در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها