پولدارها بیشتر طلاق می‌گیرند!

معاون اجتماعی وزیر کشور گفت: عده‌ای بدون در نظر گرفتن ریشه‌ها و علل اصلی این آسیب‌ها آنها را با فقر و بیکاری مرتبط می‌دانند، اما ۶۵ درصد معتادان غیرمتجاهر از شاغلین بوده و بیشترین طلاق‌ها نیز در میان قشر ثروتمند است.

محمد عباسی در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس قم که در سالن محراب حرم مطهر انجام شد، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های معاونت امور اجتماعی وزارت کشور اظهار کرد: با توجه به برررسی آسیب های اجتماعی، پنج آسیب بسیار مهم اعتیاد، طلاق، مفاسد اخلاقی، کودکان کار و حاشیه نشینی از بیشترین مواردی است که سلامت روانی جامعه را تهدید می کند.

وی تصریح کرد: رویکرد دولت فعلی به مسائل فرهنگی بسیار گسترده است و مرکز رصد اجتماعی با همکاری دیگر ارگان ها و سازمان های مختلف تشکیل شده و سنجش ها و پالایش های اجتماعی این مراکز به بخش مرکزی رصد اجتماعی منتقل و مورد تحلیل قرار می گیرد.

معاون اجتماعی وزیر کشور تاکید کرد: ریشه یابی دلایل اصلی آسیب های مهم اجتماعی به صورت متمرکز در حال رصد است و امیدواریم تمامی توجهات به سمت آسیب های اجتماعی جلب شود و با کار جهادی و شبانه روزی نسبت به کاهش این آسیب ها اقدام کنیم.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • مینا
  0

  زن ها عاشق مردان پولدار هستند امکان نداره زنی که شوهر پولدار داره به فکر طلاق بیافته مگر اینکه خودش پولدارتر باشه و یا یک مشکل خیلی حاد پیش اومده باشه در خانواده های ثروتمند
  بیشتر درخواست طلاق، از جانب مرد هست چون حس تنوع طلبی دارن و پول هم دارن و از طلاق ترسی ندارند

 • منصور
  0

  پس شغل و پول مردم را ازشون بگیرید تا قضیه طلاق و اعتیاد حل بشه برای بقیه هم یه فکر اساسی می کنیم

 • ناشناس
  0

  پولدارها به دام اعتیاد می افتند واین باعث طلاق می شود البته برخی خانم ها برای پول ازدواج می کنند بعد از ازدواج برای رسیدن به پول کلان مهریه درخواست طلاق می دهند