مینو محرز از ریاست مرکز تحقیقات ایدز برکنار شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی سیدعلی دهقان منشادی را به سمت سرپرست مرکز تحقیقات ایدز منصوب و از خدمات مینو محرز قدردانی کرد.

مینو محرز متخصص بیماری‌های عفونی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، سال‌های زیادی به عنوان رئیس مرکز تحقیقات ایدز دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت داشت.

در همین حال، حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران، با صدور حکمی سید علی دهقان منشادی را جایگزین مینو محرز نمود.

در نامه قدردانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران، خطاب به رئیس سابق مرکز تحقیقات ایدز، آمده است: همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.

لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند سرکار عالی در زمان تصدی ریاست مرکز تحقیقات ایدز، به ویژه در ایام همه گیری کووید ۱۹ که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم.

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • hadad
  1

  تغییر مدیرا حق دولت هاست اما در دنیا مدیران تخصصی خیلی تغییر نمی کنند. در ایران وقتی اصلاح طلبان مدیران را تغییر می دهند، اصولگران وا مصیبتا سر می دهند و هنگامی که خود دولت را در دست دارند، عنوان می کنند مردم!! پیگیر تغییر مدیران هستند! ؟

 • سامان بیگ
  0

  از جابجایی که بگذریم لازم هست پس از عزل مدیران کارنامه آنها مورد نقد و بررسی قرار بگیرد

 • ناشناس
  0

  این خانم دکتر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری سالهاست سن بازنشستگی را رد کرده است به همین دلیل استفاده از واژه برکناری در مورد او بی معنی است.

 • حمار ایرانی
  0

  کار خوبی کردید دامادهای فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد امام الصادق رشته معارف اسلامی آماده به کار اند مینو محرز کیه مردم رئیسی انتخاب کردن تا دامادها و فارغ التحصیلان مهندس و دکتر و پرفسور اقتصاد کلان رشته معارف اسلامی مشغول بکار شوند

 • علی
  0

  "لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند سرکار عالی در زمان تصدی ریاست مرکز تحقیقات ایدز، به ویژه در ایام همه گیری کووید ۱۹ که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم."
  مراقب باشید ایشان نتایج پر بار داشتند و برکنار شدند .!!!!!!

 • ناشناس
  0

  به درک ، هیچ بدی نرفته جاش بهتر بیاد