تکمیل می‌شود

اعلام نتایج انتخابات در برخی شهرستان‌ها / مدیران احمدی‌نژادی‌ در مجلس / پیشتازی اصولگرایان در حوزه‌های انتخابیه کوچک


3 اسفند 1398 - 01:33
5e5053c5e8b7b_2020-02-22_01-33
اعلام نتایج انتخابات مجلس در دوره یازدهم نشان می‌دهد در بسیاری از شهرستانها کاندیداهای اصولگرا توانسته‌اند به مجلس راه پیدا کنند‌.

به گزارش خبر فوری، شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت محمود احمدی نژاد ازجمله کاندیداهایی است که در حوزه تنکابن موفق به پیروزی شده است.

فریدون عباسی هم که در دولت احمدی نژاد رییس سازمان انرژی اتمی بود، دیگر چهره‌ای است که موفق شده از حوزه انتخابیه کازرون به بهارستان راه یابد.

او از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های مخالف سیاست‌های هسته‌ای دولت حسن روحانی و امضای برجام است.

از اردبیل هم خبر می‌رسد که علی نیکزاد، وزیر مسکن احمدی‌نژاد در صدر قرار گرفته و حضورش در بهارستان قطعی است.

همچنین نتایج غیررسمی انتخابات مجلس حاکیست، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت شد و عباس گودرزی نیز منتخب مردم بروجرد است.

براساس خبرهای منتشر شده، یحیی ابراهیمی هم رای اکثریت مردم سلسله و دلفان را کسب کرده است و حمیرضا کاظمی نیز نماینده پلدختر شده است.

خبرنگار خبر فوری در اصفهان هم کسب اطلاع کرده که الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین به مجلس راه یافته است.

همزمان براساس خبرهای منتشر شده در فضای مجازی، ولی اسماعیلی به عنوان نماینده گرمی، ابراهیم رضایی به عنوان نماینده دشستان و علیزاده به عنوان نماینده دامغان به خانه ملت راه یافته‌اند.

خبرهای دیگر حوزه‌های انتخابیه هم حکایت از آن دارد که در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی، در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی، در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی، در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی و حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری به پیروزی رسیده‌اند‌.

اخبار غیررسمی از نتایج انتخابات همچنین حاکیست که محمود احمدی بیغش، استاندار خراسان شمالی در دولت دهم از حوزه شازند به مجلس راه یافته است. در انتخابیه تویسرکان محمدمهدی مفتح تاکنون با بیشترین آرا اول است و طباطبایی نژاد نماینده اردستان ماند.

برخی از کانال‌های تلگرامی هم منتخبان شهرهای مختلف را چنین گزارش داده‌اند: آمل : حاجی پور، بابل: علی کریمی، قائمشهر: کمال علیپور، ساری: علی بابایی کارنامی، نکا و بهشهر: شریعتی، نوشهر و چالوس: محسنی، نور و محمواباد: فیاضی، بابلسر و فریدونکنار: باقرزاده.

نتایج غیررسمی حاکیست، علیزاده نماینده مردم دامغان شد، عباس گلرو منتخب مردم سمنان شد، در حوزه انتخابیه اردکان نیز دشتی اردکانی رای آورد و سیدجلیل میرمحمدی از تفت و میبد راهی بهارستان شد.

در حوزه دلیجان و محلات هم حجت الاسلام علیرضا سلیمی و از اراک، کمیجان و خنداب نیز علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری به مجلس راه یافته‌اند.

از بیرجند، درمیان و خوسف خبر می‌رسد که حسین خسروی‌اسفزار وارد مجلس شده و در فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، مجید نصیرایی به خانه ملت راه یافته است. خبرها از قاین و زیرکوه نیز حکایت از آن دارد که سلمان اسحاقی پیروز رقابت انتخاباتی شده و در نهبندان و سربیشه، کرسی مجلس به مصطفی نخعی رسیده است.

اخبار غیررسمی از استان خراسان رضوی هم حکایت دارد که علی اصغر عنابستانی مسئول ستاد تبلیغاتی احمدی‌نژاد در سال ۸۴ در خراسان رضوی پیشتاز آرا در سبزوار است. در مشهد نیز لیست شورای ائتلاف اصولگرایان در صدر است.

رجب رحمانی از تاکستان و مظلومی، فرمانده سابق سپاه از بهبهان، حائز رتبه‌های اول شده و از کهگیلویه، محمد موحد، بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر و گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون به مجلس راه یافته‌اند.

تاج‌گردون از معدود چهره‌های اصلاح‌طلبی است که تاکنون به مجلس راه پیدا کرده است.

همچنین خبر می‌رسد که محمدباقر قالیباف در تهران پیشتاز انتخابات است.

پیشتازی احمد راستینه در حوزه انتخابیه شهرکرد اینجا بخوانید

نتایج انتخابات برخی شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی مشخص شد بیشتر بخوانید

حجت الاسلام امیرقلی جعفری پیشتاز حوزه انتخابیه بروجن بیشتر بخوانید

پیشتازی قدرت‌الله حمزه در حوزه انتخابیه کوهرنگ بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی از حوزه‌های انتخابیه اردبیل بیشتر بخوانید

نتایج اولیه شمارش آرا انتخابات استان البرزبیشتر بخوانید

نتایج اولیه شمارش آرا انتخابات استان گیلان بیشتر بخوانید

پیشتازی حسنوند در حوزه انتخابیه اندیمشک بیشتر بخوانید

علی اکبر بسطامی پیشتاز حوزه انتخابیه ایلام است بیشتر بخوانید

شمارش آرا در حوزه انتخابیه آبادان ادامه دارد ولی سه نامزد اصولگرای این حوزه نسبت به سایرین آرای قابل توجهی کسب کرده‌اند.بیشتر بخوانید

پیشتازی «کعب عمیر» در شوش بیشتر بخوانید

پیشتازی احمد راستینه در حوزه انتخابیه شهرکرد بیشتر بخوانید

احمد جباری پیشتاز حوزه غرب هرمزگان / رقابت نزدیک شرق و مرکز هرمزگان بیشتر بخوانید

رحمت الله نوروزی پیشتاز انتخابات حوزه علی آبادکتول است بیشتر بخوانید

پیروزی اصولگرایان در تاکستان و بوئین زهرا/ یک زن، نماینده مرند و جلفا شد/ نتایج غیررسمی برخی حوزه‌های انتخابیه در هرمزگان بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه گلستان مشخص شد بیشتر بخوانید 

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی مشخص شد بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه زنجان مشخص شد بیشتر بخوانید

استان تهران، قم و سمنان نمایندگان خود را شناختند بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی انتخابات آبادان اعلام شد بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات در ۹ حوزه انتخابیه مازندران مشخص شد بیشتر بخوانید

علی‌اکبر بسطامی و سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام راهی مجلس شدند بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس در حوزه‌ انتخابیه تبریزبیشتر بخوانید

جدیدترین نتایج انتخابات مجلس در سراسر کشور / گرایش سیاسی نامزدها بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه فریمان اعلام شد بیشتر بخوانید

آماری که در ادامه می آید از کانال خبر حواشی مجلس می باشد.

**  اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش برنده اعلام شده است.
** ملک فاضلی، از حوزه انتخابیه سراوان، مهرستان و سیب سوران برنده اعلام شده است.

**عبدالناصر درخشان، از حوزه انتخابیه ایرانشهر برنده اعلام شده است.
**محمد سرگزی بعنوان نفر اول ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.

**حبیب الله دهمرده بعنوان نفر دوم ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.

**معین الدین سعیدی، از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر و سرباز با اختلاف بسیار زیادی پیشتاز انتخابات در این حوزه می باشد.

** معین الدین سعیدی ، از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قصرقند و سرباز برنده اعلام شده است.
** عبدالناصر درخشان، از حوزه انتخابیه ایرانشهر برنده اعلام شده است.
**محمد سرگزی بعنوان نفر اول ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.
**حبیب الله دهمرده بعنوان نفر دوم ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.
** ملک فاضلی، از حوزه انتخابیه سراوان، مهرستان و سیب سوران برنده اعلام شده است.
** اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش برنده اعلام شده است.
**حسینعلی شهریاری بعنوان نفر اول، از حوزه انتخابیه زاهدان برنده اعلام شده است.
** فداحسین مالکی بعنوان نفر دوم، از حوزه انتخابیه زاهدان برنده اعلام شده است.

**محمد علیپور (رحمتی) بعنوان نماینده مردم ماکو،شوط،پلدشت و چالدران در مجلس انتخاب شد

جمیری، احمدی، کرمی و رضایی چهار نماینده منتخب بوشهر هستند که هر چهار نماینده از طیف اصولگرایان می باشند.

 محمد کعب عمیر راهی نماینده شوش در مجلس شد اینجا بخوانید

علیرضا شهبازی منتخب مردم شهرستان نهاوند در مجلس یازدهم شد بیشتر بخوانید

نتیجه انتخابات مجلس یازدهم در تویسرکان مشخص شد بیشتر بخوانید

نماینده مردم گناباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شداینجا بخوانید

چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم مشخص شدندبیشتر بخوانید

تکمیل می‌شود

اعلام نتایج انتخابات مجلس در دوره یازدهم نشان می‌دهد در بسیاری از شهرستانها کاندیداهای اصولگرا توانسته‌اند به مجلس راه پیدا کنند‌.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5e5053c5e8b7b_2020-02-22_01-33
3 اسفند 1398 - 01:33

به گزارش خبر فوری، شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت محمود احمدی نژاد ازجمله کاندیداهایی است که در حوزه تنکابن موفق به پیروزی شده است.

فریدون عباسی هم که در دولت احمدی نژاد رییس سازمان انرژی اتمی بود، دیگر چهره‌ای است که موفق شده از حوزه انتخابیه کازرون به بهارستان راه یابد.

او از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های مخالف سیاست‌های هسته‌ای دولت حسن روحانی و امضای برجام است.

از اردبیل هم خبر می‌رسد که علی نیکزاد، وزیر مسکن احمدی‌نژاد در صدر قرار گرفته و حضورش در بهارستان قطعی است.

همچنین نتایج غیررسمی انتخابات مجلس حاکیست، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت شد و عباس گودرزی نیز منتخب مردم بروجرد است.

براساس خبرهای منتشر شده، یحیی ابراهیمی هم رای اکثریت مردم سلسله و دلفان را کسب کرده است و حمیرضا کاظمی نیز نماینده پلدختر شده است.

خبرنگار خبر فوری در اصفهان هم کسب اطلاع کرده که الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین به مجلس راه یافته است.

همزمان براساس خبرهای منتشر شده در فضای مجازی، ولی اسماعیلی به عنوان نماینده گرمی، ابراهیم رضایی به عنوان نماینده دشستان و علیزاده به عنوان نماینده دامغان به خانه ملت راه یافته‌اند.

خبرهای دیگر حوزه‌های انتخابیه هم حکایت از آن دارد که در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی، در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی، در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی، در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی و حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری به پیروزی رسیده‌اند‌.

اخبار غیررسمی از نتایج انتخابات همچنین حاکیست که محمود احمدی بیغش، استاندار خراسان شمالی در دولت دهم از حوزه شازند به مجلس راه یافته است. در انتخابیه تویسرکان محمدمهدی مفتح تاکنون با بیشترین آرا اول است و طباطبایی نژاد نماینده اردستان ماند.

برخی از کانال‌های تلگرامی هم منتخبان شهرهای مختلف را چنین گزارش داده‌اند: آمل : حاجی پور، بابل: علی کریمی، قائمشهر: کمال علیپور، ساری: علی بابایی کارنامی، نکا و بهشهر: شریعتی، نوشهر و چالوس: محسنی، نور و محمواباد: فیاضی، بابلسر و فریدونکنار: باقرزاده.

نتایج غیررسمی حاکیست، علیزاده نماینده مردم دامغان شد، عباس گلرو منتخب مردم سمنان شد، در حوزه انتخابیه اردکان نیز دشتی اردکانی رای آورد و سیدجلیل میرمحمدی از تفت و میبد راهی بهارستان شد.

در حوزه دلیجان و محلات هم حجت الاسلام علیرضا سلیمی و از اراک، کمیجان و خنداب نیز علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری به مجلس راه یافته‌اند.

از بیرجند، درمیان و خوسف خبر می‌رسد که حسین خسروی‌اسفزار وارد مجلس شده و در فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، مجید نصیرایی به خانه ملت راه یافته است. خبرها از قاین و زیرکوه نیز حکایت از آن دارد که سلمان اسحاقی پیروز رقابت انتخاباتی شده و در نهبندان و سربیشه، کرسی مجلس به مصطفی نخعی رسیده است.

اخبار غیررسمی از استان خراسان رضوی هم حکایت دارد که علی اصغر عنابستانی مسئول ستاد تبلیغاتی احمدی‌نژاد در سال ۸۴ در خراسان رضوی پیشتاز آرا در سبزوار است. در مشهد نیز لیست شورای ائتلاف اصولگرایان در صدر است.

رجب رحمانی از تاکستان و مظلومی، فرمانده سابق سپاه از بهبهان، حائز رتبه‌های اول شده و از کهگیلویه، محمد موحد، بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر و گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون به مجلس راه یافته‌اند.

تاج‌گردون از معدود چهره‌های اصلاح‌طلبی است که تاکنون به مجلس راه پیدا کرده است.

همچنین خبر می‌رسد که محمدباقر قالیباف در تهران پیشتاز انتخابات است.

پیشتازی احمد راستینه در حوزه انتخابیه شهرکرد اینجا بخوانید

نتایج انتخابات برخی شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی مشخص شد بیشتر بخوانید

حجت الاسلام امیرقلی جعفری پیشتاز حوزه انتخابیه بروجن بیشتر بخوانید

پیشتازی قدرت‌الله حمزه در حوزه انتخابیه کوهرنگ بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی از حوزه‌های انتخابیه اردبیل بیشتر بخوانید

نتایج اولیه شمارش آرا انتخابات استان البرزبیشتر بخوانید

نتایج اولیه شمارش آرا انتخابات استان گیلان بیشتر بخوانید

پیشتازی حسنوند در حوزه انتخابیه اندیمشک بیشتر بخوانید

علی اکبر بسطامی پیشتاز حوزه انتخابیه ایلام است بیشتر بخوانید

شمارش آرا در حوزه انتخابیه آبادان ادامه دارد ولی سه نامزد اصولگرای این حوزه نسبت به سایرین آرای قابل توجهی کسب کرده‌اند.بیشتر بخوانید

پیشتازی «کعب عمیر» در شوش بیشتر بخوانید

پیشتازی احمد راستینه در حوزه انتخابیه شهرکرد بیشتر بخوانید

احمد جباری پیشتاز حوزه غرب هرمزگان / رقابت نزدیک شرق و مرکز هرمزگان بیشتر بخوانید

رحمت الله نوروزی پیشتاز انتخابات حوزه علی آبادکتول است بیشتر بخوانید

پیروزی اصولگرایان در تاکستان و بوئین زهرا/ یک زن، نماینده مرند و جلفا شد/ نتایج غیررسمی برخی حوزه‌های انتخابیه در هرمزگان بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه گلستان مشخص شد بیشتر بخوانید 

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی مشخص شد بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات بعضی حوزه‌های انتخابیه زنجان مشخص شد بیشتر بخوانید

استان تهران، قم و سمنان نمایندگان خود را شناختند بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی انتخابات آبادان اعلام شد بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات در ۹ حوزه انتخابیه مازندران مشخص شد بیشتر بخوانید

علی‌اکبر بسطامی و سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام راهی مجلس شدند بیشتر بخوانید

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس در حوزه‌ انتخابیه تبریزبیشتر بخوانید

جدیدترین نتایج انتخابات مجلس در سراسر کشور / گرایش سیاسی نامزدها بیشتر بخوانید

نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه فریمان اعلام شد بیشتر بخوانید

آماری که در ادامه می آید از کانال خبر حواشی مجلس می باشد.

**  اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش برنده اعلام شده است.
** ملک فاضلی، از حوزه انتخابیه سراوان، مهرستان و سیب سوران برنده اعلام شده است.

**عبدالناصر درخشان، از حوزه انتخابیه ایرانشهر برنده اعلام شده است.
**محمد سرگزی بعنوان نفر اول ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.

**حبیب الله دهمرده بعنوان نفر دوم ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.

**معین الدین سعیدی، از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر و سرباز با اختلاف بسیار زیادی پیشتاز انتخابات در این حوزه می باشد.

** معین الدین سعیدی ، از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قصرقند و سرباز برنده اعلام شده است.
** عبدالناصر درخشان، از حوزه انتخابیه ایرانشهر برنده اعلام شده است.
**محمد سرگزی بعنوان نفر اول ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.
**حبیب الله دهمرده بعنوان نفر دوم ، از حوزه انتخابیه سیستان برنده اعلام شده است.
** ملک فاضلی، از حوزه انتخابیه سراوان، مهرستان و سیب سوران برنده اعلام شده است.
** اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش برنده اعلام شده است.
**حسینعلی شهریاری بعنوان نفر اول، از حوزه انتخابیه زاهدان برنده اعلام شده است.
** فداحسین مالکی بعنوان نفر دوم، از حوزه انتخابیه زاهدان برنده اعلام شده است.

**محمد علیپور (رحمتی) بعنوان نماینده مردم ماکو،شوط،پلدشت و چالدران در مجلس انتخاب شد

جمیری، احمدی، کرمی و رضایی چهار نماینده منتخب بوشهر هستند که هر چهار نماینده از طیف اصولگرایان می باشند.

 محمد کعب عمیر راهی نماینده شوش در مجلس شد اینجا بخوانید

علیرضا شهبازی منتخب مردم شهرستان نهاوند در مجلس یازدهم شد بیشتر بخوانید

نتیجه انتخابات مجلس یازدهم در تویسرکان مشخص شد بیشتر بخوانید

نماینده مردم گناباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شداینجا بخوانید

چهار نماینده استان یزد در مجلس یازدهم مشخص شدندبیشتر بخوانید

تکمیل می‌شود

17

نظرات 1
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
ایمان 0 0 پاسخ 1398/12/3 -08:24

چه شود این کل وبلبل ها...........

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks