لیست ائتلاف مردم برای انتخابات مجلس منتشر شد


25 بهمن 1398 - 17:24
5e46a68e56637_2020-02-14_17-24
ائتلاف مردم با صدور بیانیه‌ای، فهرستی از کاندیداها را برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران اعلام کرد. این فهرست شامل جمعی از مدیران دولت احمدی‌نژاد است.

بسمه تعالی

لَقَد أَرسَلنا رُسُلَنا بِالبَيِّناتِ وَأَنزَلنا مَعَهُمُ الكِتابَ وَالميزانَ لِيَقومَ النّاسُ بِالقِسطِ

ملت شریف و بزرگوار ایران؛

ماهیت انقلاب اسلامی ایران که در 41 سال قبل بعنوان یکی از بزرگترین رویدادهای جهان با رهبری امام خمینی (ره)، مجاهدت مردم و تقدیم شصت هزار شهید به پیروزی رسید، در قانون اساسی کشور متجلی گردیده است. در اصل سوم قانون اساسی وظایف قوای سه گانه و نهادهای حاکمیتی جهت رسیدن به اهداف نظام در 16 بند تاکید شده است. علیرغم دستاوردها و پیشرفت¬های بزرگی که در این چهار دهه حاصل شده است اما هنوز تا تحقق اهداف انقلاب و نظام فاصله زیادی وجود دارد.

یکی از ارکان مهم تسریع پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور همراه با عدالت، مجلس شورای اسلامی است که به قول امام راحل در راس همه امور است و باید عصاره همه فضائل ملت باشد. با آسیب شناسی راه طی شده مشخص می¬گردد که انتخاب نمایندگانی که شایستگی لازم را برای حضور در مجلس ندارند، می¬تواند کشور را در رسیدن به اهداف خود با کندی و بعضاً انحراف از مقصد مواجه نماید.

اینک در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند، انتظار است که مردم ایران نسبت به انتخاب نمایندگانی مؤمن، انقلابی، شجاع، کارآمد، فساد ستیز و به معنی واقعی کلمه طرفدار عدالت اقدام نمایند. باید با کسب تجربه از آزمون و خطاهای گذشته، نگاه به کارنامه افراد از نظر کارآمدی و پاکدستی و با کنار گذاشتن مدعیان اصولگرایی و اصلاح طلب که مسببین وضع موجود کشور و نارضایتی مردم هستند، نسبت به تشکیل مجلسی در تراز ملت و انقلاب اقدام نمود.

مجلس آینده باید با انجام درست وظایف خود و نیز وادار کردن دولت به انجام وظایفش، اقدامات اساسی در زمینه رفع فقر، کاهش فاصله طبقاتی، مبارزه با فساد، کاهش بیکاری و تورم، تامین معیشت مردم، افزایش نشاط و رفاه مردم، افزایش ضریب امنیت ملی و ارتقاء فرهنگ اسلامی و ایرانی جامعه صورت دهد.

با توجه به مطالب ذکر شده، ائتلاف مردم متشکل از جمعی از خدمتگذاران ملت در دولتهای نهم و دهم، شخصیتهای سیاسی و نخبگان جوان، در یک فرایند سه ماهه و با استفاده از معیارهای علمی و تجربی، نسبت به انتخاب افراد شایسته جهت معرفی به مردم اقدام نموده است. از ملت بزرگ ایران تقاضا دارد که با حضور گسترده و پرشور خود در پای صندوقهای رای و با استفاده از حق قانونی خود به افراد معرفی شده زیر رای دهند:

1- صادق خلیلیان: دکتری اقتصاد، استاد دانشگاه، وزیر جهاد کشاورزی و عضو شورای پول و اعتبار کشور در دولت دهم
2- بهروز مرادی: دکتری مدیریت، رئیس سازمان هدفمندی یارانه¬ها، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دولتهای نهم و دهم
3- محمد حسن طریقت منفرد: جراح و متخصص چشم، وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
4- فاطمه واعظ جوادی: