برنامه زمان‌بندی مرحله دوم انتخابی تیم فوتبال المپیک بانوان اعلام شد


25 اسفند 1397 - 15:36
5c8ce69913f40_5c8ce69913f42
برنامه زمان‌بندی دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرحله دوم انتخابی المپیک بانوان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد.

مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک 2020 فوتبال بانوان با حضور 12 تیم در سه گروه برگزار می‌شود که تیم های اول هرگروه به مرحله نهایی صعود می‌کنند. تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه C با تیم‌های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه است و این مسابقات به میزبانی قطر در دوحه برگزار می شود.

گروه A: میانمار (میزبان)، هند، اندونزی، نپال
گروه B: ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان (میزبان)
گروه C: چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین (میزبان قطر)

برنامه زمانبندی گروه C این رقابتها به شرح زیر است:

چهارشنبه 14 فروردین 98
چین تایپه – فلسطین، ساعت 17
ایران – فیلیپین، ساعت 20

شنبه 17 فروردین 98
فلسطین – ایران، ساعت 17
فیلیپین – چین تایپه، ساعت 20

سه شنبه 20 فروردین 98
چین تایپه – ایران، ساعت 19
فیلیپین – فلسطین، ساعت 19

مرحله نهایی این رقابت‌ها با حضور تیم‌های استرالیا، کره شمالی، کره جنوبی، چین، تایلند و  سه تیم صعود کننده از مرحله دوم برگزار می‌شود.

برنامه زمان‌بندی دیدارهای تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرحله دوم انتخابی المپیک بانوان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5c8ce69913f40_5c8ce69913f42
25 اسفند 1397 - 15:36

مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک 2020 فوتبال بانوان با حضور 12 تیم در سه گروه برگزار می‌شود که تیم های اول هرگروه به مرحله نهایی صعود می‌کنند. تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه C با تیم‌های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه است و این مسابقات به میزبانی قطر در دوحه برگزار می شود.

گروه A: میانمار (میزبان)، هند، اندونزی، نپال
گروه B: ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان (میزبان)
گروه C: چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین (میزبان قطر)

برنامه زمانبندی گروه C این رقابتها به شرح زیر است:

چهارشنبه 14 فروردین 98
چین تایپه – فلسطین، ساعت 17
ایران – فیلیپین، ساعت 20

شنبه 17 فروردین 98
فلسطین – ایران، ساعت 17
فیلیپین – چین تایپه، ساعت 20

سه شنبه 20 فروردین 98
چین تایپه – ایران، ساعت 19
فیلیپین – فلسطین، ساعت 19

مرحله نهایی این رقابت‌ها با حضور تیم‌های استرالیا، کره شمالی، کره جنوبی، چین، تایلند و  سه تیم صعود کننده از مرحله دوم برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان گپgap.im/akhbarefori


2034

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks
;