توییت دبیر ستاد احیا امر به معروف / عکس


24 آبان 1398 - 08:22
5dce2f251fd75_2019-11-15_08-22
دبیر ستاد احیا امر به معروف درباره قیمت بنزین توییتی منتشر کرد.

دبیر ستاد احیا امر به معروف درباره قیمت بنزین توییتی منتشر کرد.

دبیر ستاد احیا امر به معروف درباره قیمت بنزین توییتی منتشر کرد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5dce2f251fd75_2019-11-15_08-22
24 آبان 1398 - 08:22

دبیر ستاد احیا امر به معروف درباره قیمت بنزین توییتی منتشر کرد.

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان گپgap.im/akhbarefori


66

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
کاربر ناشناس 0 0 پاسخ 1398/8/25 -01:42

باباجمع کنین این حرفا رو مردم خر حساب میکنن دیگه خسته شدیم از همه چیزوهمه کس

داد خواه 0 0 پاسخ 1398/8/24 -12:20

آیا مردم و کشور و نظام را هیچ وفاداری نمانده است؟؟؟!!! --- آقا!!! شما فقط توضیح بدهید مجلس مدعی منتخب مردم در این فاجعه های اقتصادی دست ساز دولت یک دنده ی شش ساله ی شیخ حسن بنفع ده ها میلیون مردم بی بضاعت بی پناه تا کنون چه گلی به سر این مردم زده و از حقوق این صاحبان اصلی ثروتهای کلان کشور که دولت کنونی در این ثروتها برای آنان پشیز سهمی قایل نیست چگونه دفاع کرده است؟؟؟!!! این دولت با شتاب و دست پاچگی عجیب با هم صدایی با بیگانگان قلدر چپاولگر جهان خوار ، نظام و کشور را با بد نام کردن و منفور ساختن به سوی سقوط سوق می دهد. شگفتا که هیچ زنگ خطری در همسایگیها ؛ وفا داران نظام را از خواب خرگوشی بیدار نمی کند و شیخ حسن تا می تواند در تخریب همه ی دلها بی هیچ باز دارنده یکه تازی می کند. آیا هیچ با شهامتی نیست که با قدرت قانون اساسی و قوانین فرعی به شیخ حسن بگوید: آ شیخ بس است طاقت مردم خاموش را از این که هست تاق تر نکن که اگر خدای نکرده آتشی شعله ور شود نخست دامنت را می سوزاند سپس به سراغ دیگران می رود. بخاطر خدا اگر دین دار مؤمن خدا پرست هستید و مردم و کشور و اسلام بی گناه را دوست دارید به هوش آیید و بی درنگ با برنامه های علمی کارآمد و با ثروتهای ملی کلانی که خداوند در اختیارتان قرار داده با شتاب ضابطه مند قانونی به اصلاح امور کشور بپردازید. قسم به عزت و جلال خداوند یکتا فردا برای جبران بسیار دیر است و اگر مردم وفا دار به صداقت مسئولان نظام شک کنند تنها پاره آهنهای ذخیره شده به درد هیچ فردی نخواهند خورد و دشمنان خدا و دشمنان ایران باز هم بر سرنوشت ایران عزیزمان چیره خواهند شد.

داد خواه 0 0 پاسخ 1398/8/24 -12:00

آیا مردم و کشور و نظام را هیچ وفاداری نمانده است؟؟؟!!! --- آقا!!! شما فقط توضیح بدهید مجلس مدعی منتخب مردم در این فاجعه های دست ساز دولت یک دنده ی شش ساله ی شیخ حسن بنفع ده ها میلیون مردم بی بضاعت بی پناه تا کنون چه گلی به سر این مردم زده و از حقوق این صاحبان اصلی ثروتهای کلان کشور که دولت کنونی در این ثروتها برای آنان پشیز سهمی قایل نیست چگونه دفاع کرده است؟؟؟!!! این دولت با شتاب و دست پاچگی عجیب با هم صدایی با بیگانگان قلدر چپاولگر جهان خوار ، نظام و کشور را با بد نام کردن و منفور ساختن به سوی سقوط سوق می دهد. شگفتا که هیچ زنگ خطری در همسایگیها ؛ وفا داران نظام را از خواب خرگوشی بیدار نمی کند و شیخ حسن تا می تواند در تخریب همه ی دلها بی هیچ باز دارنده یکه تازی می کند. آیا هیچ با شهامتی نیست که با قدرت قانون اساسی و قوانین فرعی به شیخ حسن بگوید: آ شیخ بس است طاقت مردم خاموش را از این که هست تاق تر نکن که اگر خدای نکرده آتشی شعله ور شود نخست دامنت را می سوزاند سپس به سراغ دیگران می رود. بخاطر خدا اگر دین دار مؤمن خدا پرست هستید و مردم و کشور و اسلام بی گناه را دوست دارید به هوش آیید و بی درنگ با برنامه های علمی کارآمد و با ثروتهای ملی کلانی که خداوند در اختیارتان قرار داده با شتاب ضابطه مند قانونی به اصلاح امور کشور بپردازید. قسم به عزت و جلال خداوند یکتا فردا برای جبران بسیار دیر است و اگر مردم وفا دار به صداقت مسئولان نظام شک کنند تنها پاره آهنهای ذخیره شده به درد هیچ فردی نخواهند خورد و دشمنان خدا و دشمنان ایران باز هم بر سرنوشت ایران عزیزمان چیره خواهند شد.

حمید 1 0 پاسخ 1398/8/24 -10:25

زالو فقط ب اندازه نیازش خون میمکه ولی تو مملکت مادس زالو روازپشت بستن آینده ای وجودنداره نسل سوخته ایم تباه شدیم سرمایه ملی ب نام ماست ولی ب کام آقازاده هاس اسلام خیلی وقته ازتو این دیار بارشوبست ورفت هروز هربهانه ای ,گرونی؟انگاردیگه اصلا قرارنیست چیزی درس شه

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks