سیامک-شایقی-مهمان-«سینما-دو»-می‌شود
13
22 دی 1395-16:00

سیامک شایقی مهمان «سینما دو» می‌شود

تسنیم/

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، در این برنامه سیامک شایقی؛ فیلمساز، جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کار‌شناس برنامه در کنار محمد مهدی لبیبی؛ جامعه‌شناس حاضر می‌شوند تا پیرامون ساخته‌های فیلمساز حاضر به بحث و تبادل نظر بپردازند.

همچنین رضا کیانیان؛ بازیگر سینما، تئا‌تر و تلویزیون به همراه سعید شهرام؛ آهنگساز مه‌مان بخش «قاب ملاقات» این برنامه خواهند بود تا شکل گیری بحث‌هایی که برای علاقمندان به سینما قابل توجه خواهد بود را رقم زنند.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران و یک بازیگر به همراه یک کار‌شناس و صاحب نظر غالبا جامعه‌شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئا‌تر کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

گزارش‌های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت‌و‌گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و... از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست اندرکار آن می‌توان به نویسندگان برنامه؛ زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور؛ مجید میر فخرایی، موسیقی متن؛ بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی اشاره کرد.

 

/101099/

نظرات

*خبر فوری نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند