احمد مسجد جامعی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات:

وزیر ارشاد به عهد خود با مردم وفا کند/ نصب کاشی‌ها در سردر خانه‌ مشاهیر فقط مربوط به شورای شهر نمی‌شود


9 مهر 1396 - 18:08
احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اثرگذاری وزارت ارشاد در ایام محرم گفت: درواقع تمام اقدامات از سوی مردم صورت گرفته است. دولت‌های مختلف آمده و رفته‌اند اما همچنان تحرکات و شور حسینی بین جامعه برقرار است.

به گزارش خبر فوری، مسجد جامعی ادامه داد:خوشبختانه نکته‌ی مثبت ماجرا این است که مردم درخصوص موضوعات مربوط به محرم به دولت‌ها متکی نیستند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه اظهار داشت: هر مسئولی نیز در این موارد اگر بخواهد از مردم سوءاستفاده کند، پشیمان خواهد شد.
وی به نصب کاشی‌ها در سردر خانه‌ی مشاهیر اشاره نمود و افزود: قبل از اینکه به عنوان شورای شهر این کار را انجام دهم، به عنوان خدمتگذار اهل فرهنگ چنین کاری را انجام می‌دادم. اصل کار مربوط به شورای شهر نمی‌شود بلکه با همکاری میراث فرهنگی و بخش‌هایی مانند خانه شاعران انجام شد که درحقیقت بخش غیردولتی محسوب می‌شود و بهتر است در همین بخش هم باقی بماند.
مسجدجامعی خاطرنشان کرد: باید پشتیانی کنیم که چنین کارهایی توسط انجمن‌های صنفی و تشکل‌های مردمی صورت بگیرد.
وی در پایان اضافه کرد: پس از رأی اعتماد مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و صحبت‌های رئیس‌جمهور، انتظار می‌رود برنامه‌های گفته شده به نحو شایسته انجام شود و وزیر محترم به عهد خود با مردم وفا کند.

33

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.