آزاده صمدی در گفت‌وگو با خبرفوری: کار کردن کنار مهران مدیری آرامش خاصی دارد/خودم را بارها جای خانواده اتنا گذاشتم/استقبال مخاطبان از فیلم ساعت 5 عصر غافلگیر کننده بود


9 مرداد 1396 - 20:39
آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص حضورش در فیلم سینمایی "ساعت 5 عصر" گفت: پس از حضورم در برنامه دورهمی، آقای علیرضا شمس از بنده برای حضور در فیلم سینمایی "ساعت 5 عصر" دعوت کردند. همانطور که می‌دانید اولین تجربه‌ی آقای مدیری در پروژه فیلم سینمایی بوده است که بسیار خوشحال هستم با ایشان همراه و همگام بودم.

به گزارش خبر فوری، آزاده صمدی  پیرامون برخی ناهنجاری‌های اجتماعی مانند "حوادث تلخ مربوط به آتنا" گفت: متأسفانه بسیاری از ناهنجاری‌های جامعه به هنجار تبدیل شده است.

وی ادامه داد: عادت کردیم که بدین شکل، شهرمان را بپذیریم چراکه شاید چاره‌ی دیگری نداریم. حوادث و اتفاقاتی مانند "آتنا" به اندازه کافی دردناک است. من به عنوان یک انسان با این مسأله به اندازه زیادی غمگین شدم به‌طوری که خودم را بارها جای خانواده آتنا گذاشته‌ام.

آزاده صمدی همچنین عنوان کرد: چنین حوادثی مختص به کشور ما نیست. متأسفانه در جهانی زندگی می‌کنیم که این میزان خشونت غم‌انگیز است. درپایان برای خانواده‌هایی همچون "آتنا" طلب صبر خواستارم و اینکه فردی که مرتکب چنین جنایاتی می‌شود، قطعا خودش قربانی است.

33

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.