مامور قلابی در هرمزگان دستگیر شد


26 تیر 1396 - 15:52
فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان گفت: فرمانده انتظامی استان از دستگیری سرگرد قلابی وکلاهبردارمامورنما توسط پلیس استان خبر داد.

به گزارش خبر فوری به نقل از مهر، به نقل از پلیس هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به نام "شهرام حسینی " و به عنوان سرگرد نیروی انتظامی از شهروندان کلاهبرداری می کند،پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود:در بررسی ها مشخص شد این فرد طی تماس تلفنی با شماره هایی به صورت اتفاقی و معرفی خود به نام سرگرد حسینی مبنی بر اینکه به همراه خانواده بوده وخودرو وی در(مسیر بندرعباس) خراب شده و نیاز به مبلغی وجه نقد جهت تعمیر دارد و با قول اینکه پس از رسیدن به مقصد وجه ماخوذ را برمی گرداند بدین طریق از شهروندان کلاهبرداری کرده و دیگر پاسخگوی تلفن آنان نبوده است.

سردار ملکی اذعان داشت: با توجه به تعدد شکایات شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان با این شیوه و با اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخصات متهم به نام "شهرام- حسینی" شناسایی و خطوط تلفن همراه وی که حدود ۱۰ خط است مورد رد یابی قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد:با تلاش شبانه روزی و با توجه به اقدامات انجام شده محل اختفاء متهم واقع در استان کرمانشاه شناسایی و اکیپی از ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری استان هرمزگان به محل اعزام و با همکاری ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه وی را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

سردار ملکی با اشاره به اینکه متهم در سال ۱۳۹۱ به همین جرم در زندان مرکزی بندرعباس بود تصریح کرد: وی در بازجویی اولیه به بزه انتسابی و کلاهبرداری تلفنی از شهروندان استان هرمزگان و برخی دیگر از استان ها با این شیوه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه متهم تا کنون به ۶۰ فقره کلاهبرداری اقرار کرده است، تاکید کرد: در این راستا ۳۵ نفر از مال باختگان استان که قربانی اقدامات و چرب زبانی متقلبانه این متهم با شیوه و شگرد فوق شده بودند شناسایی و مدارک آنان اخذ و پیوست پرونده شد.

سردار ملکی تصریح کرد:در حال حاضر پرونده متهم در شعبه دهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس مطرح و جهت تکمیل تحقیقات و شناسایی شکات در اختیار پلیس است و با حکم دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس تصویر متهم برای آگاهی بزه دیدگان منتشر می شود.

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان سروش sapp.ir/akhbarefori


15

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.