نماینده مجلس در گفتگو با خبرفوری/ مردم در تحریم کالاهای عربستانی از دولت جلوتر باشند


29 خرداد 1396 - 14:17
نماینده مجلس در خصوص تحریم کالاهای عربستانی گفت : مردم باید از دولت جلوتر باشند و کالاهای عربستانی را تحریم کنند.

ناصرموسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبر فوری درخصوص آمار واردات کالاهای عربستانی به ایران گفت : آمار دقیقی از واردات کالا های عربستانی ندارم ولی اطلاع درام  مقدار زیادی از روغن مصری ما تولید داخل و قسمت اعضم ان از کشور عربستان وارد می شود که سرمایه گذارش یه فرد عربستانی است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد :یکسری اقلام دیگری مثل نوشابه ها و نوشیدنی ها و بعضی از خوراکی ها دیگر هست که عربستان وارد می کند اما این نکته قابل توجه است که عربستان خودش تولید کننده این اجناس نیست و تجار و فعالان اقتصادی عربستانی وارد کننده  این اقلام هستند و فقط به عنوان یه واسطه عمل میکنند و کالاهای وارداتی به عربستان را به کشور ما صادر می کند.

موسوی لارگانی درخصوص تحریم کالاهای عربستانی گفت: به علت رفتارهای  عربستان و حرکاتی زشتی که در منتطقه انجام می دهند. قطعا مشخص است اگر عربستان کاری انجام می دهد به پشتیبانی آمریکا است.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب گفته بودند که واردات کالاهایی که درکشور تولید میشود باید جلوگیری کنیم اما بعضی از کشور های به صورت رسمی با ما مشکل دارند و با ما موضع دارند باید رفتاری شبیه به خود آنها داشته باشیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در کمیسیون اقتصادی گفت : وقتی در روز های اخیر صیاد ما را به قتل می رساند و حتی وزیر خارجه عربستان می گوید جنگ را به کشور ایران می کشانیم . پس باید قطعا کالاهای عربستانی تحریم شود مردم می بایست از دولت جلوتر عمل کنند و کالاه عربستانی را تحریم کنند.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه که آیا بهتر است این کالا توسط مردم تحریم شود ادامه داد: وقتی مردم ما خرید کالاهای عربستانی را تحریم کنند تجار و وارد کنندگان وقتی می بینند کالا خریدار ندارند قطعا از واردات کالا از مبدا عربستان منصرف می شوند.

وی گفت: اگر مردم ما به این نکته دقت کنند خرید کالاهای عربستانی هزینه موشک ها برای کشتن مردم یمن و کمک به صهیونست ها است ها حتما این کالا ها را تحریم خواهند کرد.

 

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان سروش sapp.ir/akhbarefori


15

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks
نظرات 1
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
موسوی 3 0 پاسخ 1396/3/29 -15:54

نمیخواد کالاهای انگشت شمار عربستان رو تحریم کنید، اگه راست میگید برید حج رو تحریم کنید.